οπτική ενότητα 1.4km 10G/1310nm SM οπτικός πομποδέκτης SFP για Huawei ZTE

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: 6C8181016001
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

οπτικός οπτικός πομποδέκτης ενότητας 10G/1310nm SM (1.4km) SFP συμβατός σε Huawei ZTE

 

* Απόσταση μετάδοσης μέχρι 2km
* Πολυ-ποσοστό 1.25-10.709Gbps υποστήριξης
* 1310nm FP και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
* Ηλεκτρική διεπαφή SFI
* διεπαφή 2 καλωδίων για τον ενσωματωμένο ψηφιακό διαγνωστικό έλεγχο
* Συσκευασία SFP+ MSA με το διπλό συνδετήρα LC
* Καυτός-pluggable
* Η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD
* παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
* Κατανάλωση ισχύος λιγότερο από 1 W
* Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: -40~+85°C

 

Εφαρμογές

* Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης

* Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει

* Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

* Οπτική εφαρμογή επαναληπτών LTE

 

 

FAQ

 

1.How θα μπορούσα να αγοράσω τα προϊόντα Ι ανάγκη εάν δεν υπάρχει καμία τιμή στον ιστοχώρο;
Οι αγοραστές πρέπει να μας στείλουν τις απαραίτητες λεπτομέρειες προϊόντων σε μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, και έπειτα θα παράσχουμε τις λογικές αναφορές ως αίτημα.

 

2.How πολύ θα μπορούσα να πάρω την απάντηση της έρευνάς μου;
Ο τηλεφωνικός LCD κατασκευαστής της China Mobile, αγοραστές θα πάρει μια απάντηση μέσα σε 24 ώρες.


3.How είναι η υπηρεσία μετέπειτα πωλήσεων;

1). Έχουμε μια τεράστια ομάδα που είναι υπεύθυνος για την υπηρεσία μεταπωλήσεων, επίσης μια άμεση εξέταση υπηρεσιών

οι αγοραστές παραπονιούνται και ανατροφοδοτούν.

2). Προσφέρουμε το 24ωρο υπηρεσία online για να βοηθήσουμε τους αγοραστές που λύνουν τα προβλήματα.

3). Προσφέρουμε ενημερωμένες τις αγοραστές πληροφορίες αγοράς τακτικά.

 

Η υπηρεσία μας

 

1. Οποιεσδήποτε έρευνες θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες.

2. Επαγγελματικός κατασκευαστής, 12 έτη που κατασκευάζει την εμπειρία.

3. OEM/ODM διαθέσιμος

1) Εκτύπωση του λογότυπού σας στο καλώδιο.

2) Τυπώνοντας το λογότυπό σας στο τράβηγμα το κιβώτιό μας, κάνει σύμφωνα με το σχέδιό σας.

3) Οποιαδήποτε ιδέα σας σχετικά με το καλώδιο, κιβώτιο συσκευασίας είναι διαθέσιμη.

4. Υψηλός - λογικής και ανταγωνιστικής τιμή ποιότητας, γρήγορη χρονική ανοχή.

5. Καλή υπηρεσία μεταπώλησης.

1) Όλα τα προϊόντα θα είναι αυστηρά ποιότητα που ελέγχεται στο εσωτερικό πριν από τη συσκευασία.

2) Όλα τα προϊόντα θα συσκευαστούν καλά πρίν στέλνουν.

6. Γρηγορότερη παράδοση

Διαταγή δειγμάτων στο απόθεμα, και 3-7 ημέρες για τη μαζική παραγωγή.

7. Ναυτιλία:

Έχουμε την ισχυρή συνεργασία με DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, θέση αέρα της Κίνας.

Μπορείτε επίσης να επιλέξετε τη στέλνοντας αποστολέα σας

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365