Διπλό καλώδιο ινών συνδετήρων CPRI LC για την εφαρμογή σταθμών βάσης

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

Διπλό LC σκοινί μπαλωμάτων ινών συνδετήρων DLC υπαίθριο

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

* Προστασία IP65, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης

* Τροφοδότης FTTA για όλα τα κοινά πρότυπα και τα συστήματα RRU

* Πρότυπα assemlies και προσαρμοσμένα μήκη διαθέσιμα με το σύντομο χρόνο leat

* Δυναμωμένη απόδειξη σχεδίου και εγκαταστάσεων

* Διαθέσιμη διάμετρος: 5mm

* Όλο το καλώδιο περιέχει την αντίσταση τρωκτικών

* Όλες οι συνελεύσεις καλωδίων, που εξετάζονται στο εργοστάσιο

 

Εφαρμογή:
Για πολλές χρήσεις υπαίθριος

Για τη σύνδεση μεταξύ του κιβωτίου διανομής και RRH
Επέκταση στη μακρινή ραδιο επικεφαλής εφαρμογή πύργων κυττάρων

Προδιαγραφή ινών:

Τύπος ινών
50/125,9/125
Διάμετρος πυρήνων
50 + 2,5
Μη-κυκλικότητα πυρήνων
<>
Διάμετρος επένδυσης
125.0+1.0um
Μη-κυκλικότητα επένδυσης
<>
Διάμετρος επιστρώματος
245+7
Concentricity επίστρωμα-επένδυσης λάθος
<>
Μη-κυκλικότητα επιστρώματος
<>

 

 

Προδιαγραφή Connecton
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
DLC/UPC
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=35db
Τρόπος ινών
Πολλαπλού τρόπου, 50/125, ενιαίος τρόπος, 9/125
Λειτουργούν μήκος κύματος
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
850nm, 1300nm
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C
 
Η υπηρεσία μας

1. Τιμή εργοστασίων

2. COem

3. Γρήγορη παράδοση, χαμηλό φορτίο

4. Προσαρμόστε την υπηρεσία

Συσκευασία & παράδοση
 


Προδιαγραφή
Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.


Χρήση

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στο διπλό LC σκοινί μπαλωμάτων ινών συνδετήρων DLC υπαίθριο.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365