Διπλός άλτης G657a2 BBU σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών/σκοινί μπαλωμάτων pdlc-LC RRU CPRI

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

Υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων pdlc-LC αλτών G657a2 BBU/RRU CPRI οπτικών ινών

 

Εφαρμογή:

Κυρίως χρησιμοποιημένος στην ασύρματη οριζόντια και κάθετη τηλεγράφηση σταθμών βάσης

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1. Καλά μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
2. Φλόγα - τα χαρακτηριστικά καθυστερούντω καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
3. Τα μηχανικά χαρακτηριστικά του σακακιού καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
4. Μαλακός, εύκαμπτος, νερό που εμποδίζονται, UV ανθεκτικός, εύκολος να βάλει και να συνδέσει, και με τη μεγάλη μετάδοση στοιχείων ικανότητας
5. Καλύψτε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και τους πελάτες

 

Προδιαγραφή ινών:

Τύπος ινών
50/125,9/125
Διάμετρος πυρήνων
50 + 2,5
Μη-κυκλικότητα πυρήνων
<>
Διάμετρος επένδυσης
125.0+1.0um
Μη-κυκλικότητα επένδυσης
<>
Διάμετρος επιστρώματος
245+7
Concentricity επίστρωμα-επένδυσης λάθος
<>
Μη-κυκλικότητα επιστρώματος
<>

 

 

Προδιαγραφή Connecton
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
DLC/UPC
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=35db
Τρόπος ινών
Πολλαπλού τρόπου, 50/125, ενιαίος τρόπος, 9/125
Λειτουργούν μήκος κύματος
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
850nm, 1300nm
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C
 
Η υπηρεσία μας

1. Τιμή εργοστασίων

2. COem

3. Γρήγορη παράδοση, χαμηλό φορτίο

4. Προσαρμόστε την υπηρεσία

 
 


Προδιαγραφή
Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.


Χρήση

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στο υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων pdlc-LC αλτών G657a2 BBU/RRU CPRI οπτικών ινών.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365