Ενιαίο σκοινί PDLC μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - διπλό θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/UPC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

PDLC - διπλό Singlemode αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/UPC

 

Χαρακτηριστικά:

1. Μονοκατευθυντικός και διπλός συνδετήρας διαθέσιμος

2. Υψηλή ακρίβεια των μηχανικών διαστάσεων.

3. Καλή δυνατότητα ανταλλαγής και καλή διάρκεια

4. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα και καλή ανταλλαξιμότητα.

5. Fan-out διαθέσιμο, διαθέσιμο, διάφορο μέγεθος μποτών πλεξίδων (καλώδιο) διαθέσιμο

Προδιαγραφή ινών:

Τύπος ινών
50/125,9/125
Διάμετρος πυρήνων
50 + 2,5
Μη-κυκλικότητα πυρήνων
<>
Διάμετρος επένδυσης
125.0+1.0um
Μη-κυκλικότητα επένδυσης
<>
Διάμετρος επιστρώματος
245+7
Concentricity επίστρωμα-επένδυσης λάθος
<>
Μη-κυκλικότητα επιστρώματος
<>

 

 

Προδιαγραφή Connecton
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
DLC/UPC
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=35db
Τρόπος ινών
Πολλαπλού τρόπου, 50/125, ενιαίος τρόπος, 9/125
Λειτουργούν μήκος κύματος
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
850nm, 1300nm
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C
 
Η υπηρεσία μας

1. Τιμή εργοστασίων

2. COem

3. Γρήγορη παράδοση, χαμηλό φορτίο

4. Προσαρμόστε την υπηρεσία

 
 


Προδιαγραφή
Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.


Χρήση

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

 

 

Συσκευασία & ναυτιλία

 

Η συσκευασία θα συσκευαστεί σύμφωνα με τις τυποποιημένες απαιτήσεις εξαγωγής, το satisfication πελατών είναι ο στόχος μας.
Εκτύπωση ετικετών: Το λογότυπο πελατών ή το εμπορικό σήμα Foclink είναι διαθέσιμο
Εσωτερική συσκευασία: 1pcs σε ένα πλαστικό κιβώτιο
Εξωτερική συσκευασία: το χαρτοκιβώτιο θα συσκευαστεί με το σάκο, να προστατεύσει καλά το χαρτοκιβώτιο από τη σκόνη και υγρός.

Η μεταφορά: Αεροπορικώς, θαλασσίως, από DHL, Fedex TNT, UPS…

 

 

Ενιαίο σκοινί PDLC μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - διπλό θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/UPCΕνιαίο σκοινί PDLC μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - διπλό θωρακισμένο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/UPC
 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας σε PDLC - διπλό Singlemode αδιάβροχο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC/UPC.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365