Sc/UPC - Fc/UPC 7.0mm καλωδίων ινών 3m CPRI για το σταθμό βάσης 4G

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

ΣΚΟΙΝΊ SC/UPC ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΚΑΛΩΔΊΩΝ CPRI - FC/UPC 7.0MM 3M

 

Περιγραφή προϊόντων

1. Καλά μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
2. Φλόγα - τα χαρακτηριστικά καθυστερούντω καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
3. Τα μηχανικά χαρακτηριστικά του σακακιού καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
4. Μαλακός, εύκαμπτος, νερό που εμποδίζονται, UV ανθεκτικός, εύκολος να βάλει και να συνδέσει, και με τη μεγάλη μετάδοση στοιχείων ικανότητας
5. Καλύψτε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και τους πελάτες
 

Sc/UPC - Fc/UPC 7.0mm καλωδίων ινών 3m CPRI για το σταθμό βάσης 4G
 
Sc/UPC - Fc/UPC 7.0mm καλωδίων ινών 3m CPRI για το σταθμό βάσης 4G

Εφαρμογή

FTTA, εφαρμογή FTTH
3G, σταθμός βάσης 4G
Οριζόντια και κάθετη τηλεγράφηση
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Παράμετροι απόδοσης

Συνδετήρας Τελειώστε το Α Συμπαγής συνδετήρας κάλυψης RRH/BBU
Τέλος Β PDLC (ΔΙΠΛΌ LC), Ή SC, FC, ST, MPO, MTP ......
Πυρήνας ινών 2,4… 12
Τρόπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Απώλεια εισαγωγής (Max.dB) 0,2 0,3
Επιστροφής απώλεια (Min.dB) 55 60 35
Χρόνοι ζευγαρώματος 500 λ.
Διάρκεια (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~+85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~+85

 
 
Η υπηρεσία μας

1. Τιμή εργοστασίων

2. COem

3. Γρήγορη παράδοση, χαμηλό φορτίο

4. Προσαρμόστε την υπηρεσία

 
 


Προδιαγραφή
Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.


Χρήση

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στο ΣΚΟΙΝΊ SC/UPC ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΚΑΛΩΔΊΩΝ CPRI - FC/UPC 7.0mm 3M.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365