Τρόπος ενότητας 10G Cisco LC SM πομποδεκτών οπτικών ινών SFP 40KM

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

10G ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών της Cisco SFP 40KM για την ασιατική αγορά

 

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες. Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ που ενσωματώνονται με σε έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 

στοιχείο-ποσοστό 1.Dual.
2.Transmission απόσταση μέχρι 40km
3.Compliant με το SFP MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC
4.Digital διαγνωστικός έλεγχος: Εσωτερική εξωτερική βαθμολόγηση Calibrationor
5.Compatible με SONET Oc-24-LR-1
6.Compatible με RoHS
ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 7. +3.3V
8.Operating θερμοκρασία περίπτωσης: Πρότυπα: 0 σε +70°C
Βιομηχανικός: -40 σε +85°C
 
Πλεονεκτήματα
Ο πομποδέκτης είναι μια μικρή δύναμη, υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικό ενισχυτικό στοιχείο-ποσοστό ενότητας μέχρι την απόσταση μετάδοσης 1.25Gbps 20km.
Η υψηλή ευαισθησία είναι εξαφανισμένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα με το λέιζερ 1310nm FP και το δέκτη PIN/TIA.
Ο πομποδέκτης ενσωματώνει τις λειτουργίες οργάνων ελέγχου ελέγχου, tx-ΕΛΑΤΤΩΜΆΤΩΝ και RX_LOS TX_DIS. Οι συσκευές είναι κατηγορία Ι ασφάλεια λέιζερ υποχωρητική.
 

 

Πληρωμή:

 

1. T/T, το γραμμάριο της Western Union, Alipay και χρημάτων θα γίνει αποδεκτό. Η γρηγορότερη πληρωμή θα σας βοηθήσει για να πάρει
τα στοιχεία νωρίτερα.
2. Οι δαπάνες τραπεζών αποστολής θα αντεχτούν από τον αποστολέα, και οι συλλέγοντας αμοιβές τραπεζών θα αντεχτούν
από το δικαιούχο.
3. Σαν αλλαγές αγοράς και διακύμανση τιμών, παρακαλώ ευγενικά πληρώστε τη διαταγή μέσα στην επιβεβαίωση διαταγής 3 ημερών μιά φορά.
 
Αποστολή:
 
1. Εάν οι εμπορικοί όροι είναι FOB Κίνα: παρακαλώ μοιραστείτε το φορτίο σας διαβιβάζοντας τις πληροφορίες πρακτόρων (προσθέστε, Attn, τηλ.) στη διαταγή China.the θα είναι στέλνει στο φορτίο σας διαβιβάζοντας τον πράκτορα μέσω SF-σαφούς.
 
2. Εάν επιλέξτε άλλους όρους και η ανάγκη στέλνει τη διαταγή στη χώρα σας, παρακαλώ μοιραστείτε παραδίδει τις πληροφορίες σε μας.
Η διαταγή μπορεί να είναι στέλνει μέσω της Fedex, DHL, TNT, UPS, EMS και ούτω καθεξής.

 

 

Προφυλάξεις:

1. Αποθήκευση στο αντιστατικό κιβώτιο.

2. Όταν χρησιμοποιείται, παρακαλώ εξασφαλίστε ότι η τάση είναι κανονική και σταθερή.

 

 

Η υπηρεσία μας

 

1. Οποιεσδήποτε έρευνες θα απαντηθούν μέσα σε 24 ώρες.

2. Επαγγελματικός κατασκευαστής, 12 έτη που κατασκευάζει την εμπειρία.

3. OEM/ODM διαθέσιμος

1) Εκτύπωση του λογότυπού σας στο καλώδιο.

2) Τυπώνοντας το λογότυπό σας στο τράβηγμα το κιβώτιό μας, κάνει σύμφωνα με το σχέδιό σας.

3) Οποιαδήποτε ιδέα σας σχετικά με το καλώδιο, κιβώτιο συσκευασίας είναι διαθέσιμη.

4. Υψηλός - λογικής και ανταγωνιστικής τιμή ποιότητας, γρήγορη χρονική ανοχή.

5. Καλή υπηρεσία μεταπώλησης.

1) Όλα τα προϊόντα θα είναι αυστηρά ποιότητα που ελέγχεται στο εσωτερικό πριν από τη συσκευασία.

2) Όλα τα προϊόντα θα συσκευαστούν καλά πρίν στέλνουν.

6. Γρηγορότερη παράδοση

Διαταγή δειγμάτων στο απόθεμα, και 3-7 ημέρες για τη μαζική παραγωγή.

7. Ναυτιλία:

Έχουμε την ισχυρή συνεργασία με DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, θέση αέρα της Κίνας.

Μπορείτε επίσης να επιλέξετε τη στέλνοντας αποστολέα σας

 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στην ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 10G Cisco SFP 40KM για την ασιατική αγορά.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365