Οπτικών ινών ενότητα 622M πομποδεκτών ενότητα πομποδεκτών 1310/1550nm 20km DDM BIDI SFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

Οπτικών ινών ενότητα πομποδεκτών 622M 1310/1550nm 20km DDM BIDI SFP

 

 

 

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

 Η οπτικών ινών ενότητα πομποδεκτών 622M 1310/1550nm 20km DDM BIDI SFP είναι συμβατή με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable, ο πομποδέκτης αποτελείται από πέντε τμήματα: ο οδηγός LD, ο ενισχυτής περιορισμού, το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου, το λέιζερ 1310nm FP (το λέιζερ 1550nm DFB) και ο φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ. Τα στοιχεία ενότητας - συνδέστε με 20KM στην ενιαία ίνα τρόπου 9/125um.

 

 

 

Η οπτική παραγωγή μπορεί να τεθεί εκτός λειτουργίας από μια λογική TTL που η υψηλού επιπέδου εισαγωγή Tx θέτει εκτός λειτουργίας, και το σύστημα μπορεί επίσης να θέσει εκτός λειτουργίας την ενότητα μέσω I2C. Το ελάττωμα Tx παρέχεται για να δείξει εκείνη την υποβάθμιση του λέιζερ. Η απώλεια παραγωγής του (LOS) σημάτων παρέχεται για να δείξει την απώλεια ενός οπτικού σήματος εισαγωγής του δέκτη ή τη θέση συνδέσεων με το συνεργάτη. Το σύστημα μπορεί επίσης να πάρει τις πληροφορίες Los (ή συνδέσεων) /Disable/Fault μέσω της πρόσβασης καταλόγων I2C.

 

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ

Προϊόν: Πομποδέκτης SFP
Ποσοστό στοιχείων: 622M
Μήκος κύματος: 1310/1550nm
Απόσταση: 20KM
Πηγή: FP/DFB+PIN

 

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

 

Μέχρι τα στοιχεία 622Mb/s - συνδέσεις

Συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP για TS-sf-bl3562-20D

Συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ DFB για TS-sf-bl5362-20D

 

Φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ

Μέχρι 20km σε 9/125µm SMF

Καυτός-pluggable ίχνος SFP

Pluggable οπτική διεπαφή τύπων BIDI LC/UPC

Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός

Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI

RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου υποστήριξης

Υποχωρητικός με sff-8472

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

Εμπορικός: 0°C σε +70°C

Εκτεταμένος: -10°C σε +80°C

Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C

 

 

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ

 

Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Γρήγορο Ethernet

Μεταστρεφόμενες Backplane εφαρμογές

Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

 

 

FAQ

 

1.How θα μπορούσα να αγοράσω τα προϊόντα Ι ανάγκη εάν δεν υπάρχει καμία τιμή στον ιστοχώρο;
Οι αγοραστές πρέπει να μας στείλουν τις απαραίτητες λεπτομέρειες προϊόντων σε μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, και έπειτα θα παράσχουμε τις λογικές αναφορές ως αίτημα.

 

2.How πολύ θα μπορούσα να πάρω την απάντηση της έρευνάς μου;
Ο τηλεφωνικός LCD κατασκευαστής της China Mobile, αγοραστές θα πάρει μια απάντηση μέσα σε 24 ώρες.


3.How είναι η υπηρεσία μετέπειτα πωλήσεων;

1). Έχουμε μια τεράστια ομάδα που είναι υπεύθυνος για την υπηρεσία μεταπωλήσεων, επίσης μια άμεση εξέταση υπηρεσιών

οι αγοραστές παραπονιούνται και ανατροφοδοτούν.

2). Προσφέρουμε το 24ωρο υπηρεσία online για να βοηθήσουμε τους αγοραστές που λύνουν τα προβλήματα.

3). Προσφέρουμε ενημερωμένες τις αγοραστές πληροφορίες αγοράς τακτικά.

 

Ενδιαφέρεστε για την οπτικών ινών ενότητα πομποδεκτών 622M 1310/1550nm 20km DDM BIDI SFP;

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365