Οπτική ενότητα 1000Base-τ rj-45 πομποδεκτών χαλκού SFP με τη Cisco

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: 1000Base-τ rj-45
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

1000Base-τ rj-45 ενότητα πομποδεκτών χαλκού SFP συμβατή με τη Cisco

 

1000base-τ χαλκού οι μικροί πομποδέκτες του (SFP) μορφής Pluggable είναι βασισμένοι στην πολυ συμφωνία το (MSA) πηγής SFP. Είναι συμβατοί με τα πρότυπα Ethernet και 1000base-τ Gigabit όπως διευκρινίζονται IEEE στα πρότυπα 802,3. Το φυσικό ολοκληρωμένο κύκλωμα στρώματος 1000base-τ (PHY) μπορεί να προσεγγιστεί μέσω I2C, επιτρέποντας την πρόσβαση σε όλα τις τοποθετήσεις PHY και τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα, η καρφίτσα RX_LOS για την ένδειξη συνδέσεων, και η αυτόματος-διαπραγμάτευση 1000base-Χ πρέπει να τεθεί εκτός λειτουργίας στο σύστημα οικοδεσποτών.

 

Λέξεις κλειδιά: 10/100/1000base-τ, uf-rj45-1G, ενότητα RJ45 SFP, cisco N7K, N7K-M148GT-11, πομποδέκτης χαλκού SFP 1G, πομποδέκτης 1000base-tx SFP, 10/100/1000base-τ, οπτική ενότητα χαλκού rj45, ενότητα χαλκού rj45 1g

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Καυτός-pluggable ίχνος GBIC
Εκτεταμένη σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης (0°C σε +85°C)
Πλήρως μεταλλική περίφραξη για τη χαμηλή EMI
Χαμηλής ισχύος διασκεδασμός (1,05 W χαρακτηριστικά)
Συμπαγής συνέλευση rj-45 συνδετήρων
Πρόσβαση στο φυσικό ολοκληρωμένο κύκλωμα στρώματος μέσω του τμηματικού λεωφορείου 2 καλωδίων
Λειτουργία 1000 βάση-τ στα συστήματα οικοδεσποτών με τη διεπαφή SGMII

 

Εφαρμογές

1.25 Gigabit Ethernet πέρα από την κατηγορία 5 καλώδιο χαλκού.

 

 

Ενότητες πομποδεκτών GBIC

 

Αριθμός μερών της Cisco Εφαρμογή Ποσοστό στοιχείων Μήκος κύματος Απόσταση
WS-G5483 1000Base-τ 1.25G ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ 100m
WS-G5484 1000Base-SX 1.25G 850nm 550m
WS-G5486 1000Base-LX 1.25G 1310nm 20km
WS-G5487 1000Base-ZX 1.25G 1510nm 80km

 

 

Πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit

 

Αριθμός μερών της Cisco Περιγραφή
GLC-T= 1000base-τ ενότητα πομποδεκτών SFP για την κατηγορία 5 καλώδιο χαλκού, συνδετήρας rj-45
GLC-SX-MM= 1000base-SX ενότητα πομποδεκτών SFP για MMF, μήκος κύματος 850 NM, διπλός συνδετήρας LC/PC
GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH ενότητα πομποδεκτών SFP για MMF και SMF, μήκος κύματος 1310 NM, διπλός συνδετήρας LC/PC
GLC-ZX-SM= 1000base-ZX ενότητα πομποδεκτών SFP για SMF, μήκος κύματος 1550 NM, διπλός συνδετήρας LC/PC

 

GLC-BX-D= 1000BASE-BX10 ενότητα SFP για μονόκλωνο SMF, 1490 μήκος κύματος NM TX/1310-NM RX, ενιαίος συνδετήρας LC/PC
GLC-BX-U= 1000BASE-BX10 ενότητα SFP για μονόκλωνο SMF, 1310 μήκος κύματος NM TX/1490-NM RX, ενιαίος συνδετήρας LC/PC
GLC-2BX-D= Δύο καναλιών ενότητα 1000BASE-BX10 SFP για μονόκλωνο SMF, 1490 μήκος κύματος NM TX/1310-NM RX, δύο ενιαίοι συνδετήρες LC/PC
SFP-GE-S= 1000base-SX ενότητα πομποδεκτών SFP για MMF, το μήκος κύματος 850 NM, την εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και την υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC
SFP-GE-L= 1000BASE-LX/LH ενότητα πομποδεκτών SFP για MMF και SMF, μήκος κύματος 1300 NM, εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC
SFP-GE-Z= 1000base-ZX ενότητα πομποδεκτών SFP για SMF, το μήκος κύματος 1550 NM, την εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και την υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC
SFP-GE-T=

1000base-τ ενότητα πομποδεκτών SFP για την κατηγορία 5 καλώδιο χαλκού, εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας, συνδετήρας rj-45

 

 

 

2. Εφαρμογή

  • Κάρτες δικτύων της NIC
  • Διακόπτες
  • Δρομολογητές
  • Εξοπλισμός VPN
  • Συσκευή ελέγχου της κυκλοφορίας
  • GAP
  • Μετατροπέας μέσων ινών
  • Αντιπυρική ζώνη
  • Συσκευή αποθήκευσης
  • Τηλεπικοινωνίες
  • Κανάλι ινών

Διαταγή πελατών

 

Για κάθε πρότυπο της οπτικής ενότητας, υπάρχουν 3 επίπεδα για την επιλογή.

 

Επίπεδο προϊόντων Περιγραφή
Αεροδιαστημικό επίπεδο γίνοντας από εισαγόμενο το 100% υλικό
Επίπεδο τηλεπικοινωνιών 60% του υλικού εισάγεται
Επίπεδο δικτύων chipset εισαγόμενος, άλλοι είναι dometic εμπορικού σήματος

 

Συμβατότητα

 

Το όλο Sogoo “οι ενότητες πομποδεκτών του s είναι που ανοικτές πηγάζουσες, μπορεί να κωδικοποιηθεί για να είναι πλήρως - συμβατός προϊόντα και συσκευές με σημαντικών εμπορικών σημάτων”, όπως η Intel, η Dell, η Cisco, Finisar, Arista, το HP, Mellanox, ο ιουνίπερος, HUAWEI, H3C, κ.λπ.

 

Για τις συσκευές άλλων εμπορικών σημάτων, παρακαλώ διευκρινίστε κατά το διαταγή έτσι ώστε μπορούμε να γράψουμε τους αντίστοιχους κώδικες για την εύκολη αίτησή σας.

 

 

Υπηρεσία πληρωμής

T/T κατάθεση πριν από την παραγωγή και ισορροπία πριν από την αποστολή.

ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ PayPal T/T L/C της Western Union

 

Ναυτιλία

 

Εάν η ποσότητα διαταγής δεν είναι πολύ μεγάλη, θα μπορούσαμε να στείλουμε από τη σαφή παράδοση, όπως TNT, DHL, το UPS, τη FEDEX ή το EMS

Εάν η διαταγή είναι μεγάλη, θα χρησιμοποιήσουμε την αποστολή αέρα ή την αποστολή θάλασσας.

 

Συσκευασία & παράδοση

Λεπτομέρειες συσκευασίας: από το αίτημα του πελάτη

Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες

 

Οι υπηρεσίες μας

1.Professional κατασκευαστής, 100% δοκιμασμένο.

2.Customers λύσεις στις ημέρες, όχι εβδομάδες.

3.Warmly υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.

4.Can παρέχουν τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.

5.Save πολύς κοστίζει, φέρνει περισσότερο όφελος για τον πελάτη για να επεκτείνει την επιχείρηση.

 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας 1000Base-τ rj-45 στην ενότητα πομποδεκτών χαλκού SFP συμβατή με τη Cisco.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365