1.25G οπτική ενιαία ίνα 20km ενότητας 1310/1550nm πομποδεκτών συνδετήρας Sc GBIC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

1.25G ενιαία ίνα 20km πομποδεκτών 1310/1550nm SFP συνδετήρας Sc GBIC

 

 

Αυτό οπτικοί πομποδέκτες είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα που έχουν μια ενιαία διεπαφή οπτικής Sc. Είναι συμβατοί με τη μικρή συμφωνία το (MSA) πολυ-πρόσβασης τύπου Pluggable και οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω του τμηματικού λεωφορείου 2 καλωδίων που διευκρινίζεται σε sff-8472. Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί έναν δέκτη ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ και η συσκευή αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1310 NM FP, μέχρι τη σύνδεση 14dB κινηθείτε εξασφαλίζει αυτήν την ενότητα 1000Base-LX Ethernet 20km εφαρμογή.

 

Κύριο χαρακτηριστικό

 

Μέχρι τα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις
Καυτός-Pluggable
Ενιαίος συνδετήρας Sc
Μέχρι 20 χλμ σε 9/125μm SMF
1310nm συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ FP
1550nm φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
Ελεγκτικός τη διεπαφή υποχωρητική με sff-8472
Μέγιστη δύναμη <1w>
Βιομηχανική σειρά θερμοκρασίας του /Extended/ εμπορική λειτουργούσα: -40°C σε 85°C/-5°C σε 85°C/-0°C στην έκδοση 70°C διαθέσιμη

RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

 
 

Πληρωμή:
 

1. T/T, το γραμμάριο της Western Union, Alipay και χρημάτων θα γίνει αποδεκτό. Η γρηγορότερη πληρωμή θα σας βοηθήσει για να πάρει
τα στοιχεία νωρίτερα.
2. Οι δαπάνες τραπεζών αποστολής θα αντεχτούν από τον αποστολέα, και οι συλλέγοντας αμοιβές τραπεζών θα αντεχτούν
από το δικαιούχο.
3. Σαν αλλαγές αγοράς και διακύμανση τιμών, παρακαλώ ευγενικά πληρώστε τη διαταγή μέσα στην επιβεβαίωση διαταγής 3 ημερών μιά φορά.
 
Αποστολή:
 
1. Εάν οι εμπορικοί όροι είναι FOB Κίνα: παρακαλώ μοιραστείτε το φορτίο σας διαβιβάζοντας τις πληροφορίες πρακτόρων (προσθέστε, Attn, τηλ.) στη διαταγή China.the θα είναι στέλνει στο φορτίο σας διαβιβάζοντας τον πράκτορα μέσω SF-σαφούς.
 
2. Εάν επιλέξτε άλλους όρους και η ανάγκη στέλνει τη διαταγή στη χώρα σας, παρακαλώ μοιραστείτε παραδίδει τις πληροφορίες σε μας.
Η διαταγή μπορεί να είναι στέλνει μέσω της Fedex, DHL, TNT, UPS, EMS και ούτω καθεξής.

 

 
Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στην ενιαία ίνα 20km πομποδεκτών 1310/1550nm 1.25G SFP συνδετήρας Sc GBIC.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365