Οπτική ενότητα 1550nm 40km ινών ενότητας 10g SFP πομποδεκτών Huawei

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

Οπτική ενότητα ενότητας 10g sfp+ 1550nm 40km SFP πομποδεκτών Huawei

 

 

Είναι μια πολύ συμπαγής ενότητα πομποδεκτών 10Gb/s οπτική για τις τμηματικές εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών σε 10Gb/s. Το SFP-10g-ER μετατρέπει ένα τμηματικό ηλεκτρικό ρεύμα στοιχείων 10Gb/s στο οπτικό σήμα παραγωγής 10Gb/s και ένα οπτικό σήμα εισαγωγής 10Gb/s στα τμηματικά ηλεκτρικά ρεύματα στοιχείων 10Gb/s. Η ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας 10Gb/s είναι πλήρως υποχωρητική με την προδιαγραφή SFI.

 

Η υψηλή επίδοση 1550nm δρόσισε τη συσκευή αποστολής σημάτων EML και ο υψηλός δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ ευαισθησίας παρέχει την ανώτερη απόδοση για τις εφαρμογές Ethernet στις συνδέσεις μέχρι 40km.

 

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Αριθμός μερών Περιγραφή προϊόντων
SFP-10g-SR 10G SFP+, διπλή ίνα ΚΚ 850nm, 300m, LC
SFP-10g-LR 10G SFP+, διπλή ίνα SM 1310nm, 20km, LC
SFP-10g-ER 10G SFP+, διπλή ίνα SM 1550nm, 40km, LC
SFP-10g-zr 10G SFP+, διπλή ίνα SM 1550nm, 80km, LC

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

  • Στοιχείο-ποσοστό του 11.2Gbps
  • Υποχωρητικός με SFP+ MSA και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC
  • Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος: Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση
  • Συμβατό σύστημα με RoHS
  • +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:
  • Πρότυπα: 0 σε +70°C


Ρυθμιστική συμμόρφωση
Αυτό το προϊόν είναι υποχωρητικό σε 40GBASE-SR4I των προτύπων IEEE802.3ba και της προδιαγραφής sff-8436,
και παρέχει τα αξιόπιστα μακρά ζωή, τη υψηλή επίδοση, και τη συνεπή υπηρεσία.

 

Πληρωμή:
 

1. T/T, το γραμμάριο της Western Union, Alipay και χρημάτων θα γίνει αποδεκτό. Η γρηγορότερη πληρωμή θα σας βοηθήσει για να πάρει
τα στοιχεία νωρίτερα.
2. Οι δαπάνες τραπεζών αποστολής θα αντεχτούν από τον αποστολέα, και οι συλλέγοντας αμοιβές τραπεζών θα αντεχτούν
από το δικαιούχο.
3. Σαν αλλαγές αγοράς και διακύμανση τιμών, παρακαλώ ευγενικά πληρώστε τη διαταγή μέσα στην επιβεβαίωση διαταγής 3 ημερών μιά φορά.
 
Αποστολή:
 
1. Εάν οι εμπορικοί όροι είναι FOB Κίνα: παρακαλώ μοιραστείτε το φορτίο σας διαβιβάζοντας τις πληροφορίες πρακτόρων (προσθέστε, Attn, τηλ.) στη διαταγή China.the θα είναι στέλνει στο φορτίο σας διαβιβάζοντας τον πράκτορα μέσω SF-σαφούς.
 
2. Εάν επιλέξτε άλλους όρους και η ανάγκη στέλνει τη διαταγή στη χώρα σας, παρακαλώ μοιραστείτε παραδίδει τις πληροφορίες σε μας.
Η διαταγή μπορεί να είναι στέλνει μέσω της Fedex, DHL, TNT, UPS, EMS και ούτω καθεξής.
 

Γιατί μας επιλέξτε:


1.Competitive τιμή
2.Fast παράδοση
3.Longtime εξουσιοδότηση
4.Reliable ποιότητα
5.Professional προϊόν και τεχνική υποστήριξη
6.Prompt απάντηση για οποιαδήποτε ερώτηση ή έρευνα
7. προστιθεμένης αξίας υπηρεσία: εκτός από τα καλά προϊόντα, μπορούμε να παρέχουμε τις καλές υπηρεσίες στη λογιστική και άλλη βοήθεια που μπορεί να χρειαστείτε.

 
Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στην οπτική ενότητα ενότητας 10g sfp+ 1550nm 40km SFP πομποδεκτών Huawei.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365