καλώδιο ΚΚ 40G QSFP AOC οπτικών καλωδίων OM3 50/125 40G QSFP σε QSFP

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

ενεργό καλώδιο ΚΚ 40G QSFP+ AOC οπτικών καλωδίων OM3 50/125 40G QSFP+ σε QSFP+

 

QSFP+ τα ενεργά οπτικά καλώδια είναι μια υψηλή επίδοση, μια χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μια μακροχρόνια λύση reachinterconnect που υποστηρίζουν InfiniBand QDR/DDR/SDR, ένα κανάλι ινών 12.5G/10G/8G/4G/2G, ένα PCIe και η SAS. Είναι υποχωρητικό με το QSFP MSA και IEEE P802.3ba. Το Olink QSFP AOC είναι μια συνέλευση 4 πλήρης-διπλών παρόδων, όπου κάθε πάροδος iscapable της διαβίβασης των στοιχείων στα ποσοστά μέχρι 11.3Gb/s, παροχή ενός αθροισμένου ποσοστού του 45.2Gb/s. Το Olink QSFP+AOC είναι ένα είδος παράλληλου πομποδέκτη που παρέχει την αυξανόμενη πυκνότητα λιμένων και τη συνολική εξοικονόμηση κόστους συστημάτων.

 

ενεργό καλώδιο ΚΚ 40G QSFP+ AOC οπτικών καλωδίων OM3 50/125 40G QSFP+ σε QSFP+

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Εφαρμογές

 

Οπτικά χαρακτηριστικά

Τα ακόλουθα οπτικά χαρακτηριστικά καθορίζονται πέρα από το συνιστώμενο λειτουργικό περιβάλλον εκτός αν ορίζεται διαφορετικά.

  Μονάδα Τιμές
Λειτουργούσα προσιτότητα μ 10K
Διαβιβάστε
Κεντροθετήστε το μήκος κύματος (σειρά) NM 1260 -1355
Δευτερεύουσα αναλογία καταστολής τρόπου (λ.) DB 30
Προωθημένη δύναμη
– μέγιστο dBm +0.5
– ελάχιστο dBm -8.2 Notes1
- OMA dBm -5.2
- Oma-TDP (λ.) dBm -6.2
Συσκευή αποστολής σημάτων και ποινική ρήτρα διασποράς DB 0 Notes4
Μέση δύναμη έναρξης ΑΠΟ τη συσκευή αποστολής σημάτων (ανώτατη) dBm -30
Αναλογία εξάλειψης (λ.) DB 3.5 Notes2
RIN12 OMA (ανώτατη) dB/Hz -128
Οπτική ανοχή επιστροφής απώλειας (λ.) DB 12
Δέκτης
Κεντρικό μήκος κύματος (σειρά) NM 1260-1355
Λάβετε την υπερφόρτωση (ανώτατη) σε μέσο power1 dBm 0,5
Λάβετε την ευαισθησία (λ.) σε μέσο power1 dBm -14.4 Notes3
Ευαισθησία δεκτών (ανώτατη) στη OMA (υποσημείωση 2) dBm -12.6 Notes3
Συντελεστής ανάκλασης δεκτών (ανώτατος) DB -12
Τονισμένη ευαισθησία δεκτών (ανώτατη) σε OMA2 dBm -10.3
Κάθετη ποινική ρήτρα περάτωσης ματιών (λ.) 3 DB 2.2
Τονισμένο μάτι jitter (λ.) 2 UIp-π 0,7
Λάβετε την ηλεκτρική συχνότητα διακοπών 3dB ανώτερη (ανώτατη) Ghz 12.3
Δύναμη δεκτών (ζημία, Max) dBm 1.5

 

 

Συσκευασία & ναυτιλία

 

Συσκευασμένος με την αντιστατική τσάντα στις συγκεκριμένες ετικέτες κιβωτίων (επιλογές πελατών προεπιλογής) ως αίτημα.

Ναυτιλία από διεθνή σαφή: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS και ούτω καθεξής. Διαρκεί 3-7 ημέρες.

 

Οι υπηρεσίες μας

 

OEM/ODM η διαταγή είναι διαθέσιμη

μπορούμε να παρέχουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας, και την ετικέτα προϊόντων σχεδίου για την επιχείρησή σας.

 

Εγγύηση
Υποσχόμαστε όλους τους διαφημισμένους οπτικούς πομποδέκτες είμαστε ολοκαίνουργιοι με τα νέα συστατικά και τα μέρη και απολύτως δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα παλαιά και ανανεωμένα υλικά. Όλοι οι οπτικοί πομποδέκτες ήταν μέσω της λειτουργικής δοκιμής και της δοκιμής γήρανσης. Παρέχουμε 3 έτη εξουσιοδότησης για όλους τους οπτικούς πομποδέκτες από την ημερομηνία της αποστολής.

 

 

Τι παρέχουμε

 

Παρέχουμε το ευρύ φάσμα υψηλού - ποιοτικοί οπτικοί πομποδέκτης, μεγάλα καλώδια και παθητικό CWDM/DWDM Mux/Demux. Τα προϊόντα μας είναι 100% συμβατά με σημαντικά εμπορικά σήματα όπως τη Cisco, Huawei, το άκρο, το HP, Finisar, Broadcom, χυτήριο, τη Alcatel, δ-σύνδεση, Enterasys, Netgear, ιουνίπερος, Nortel, Linksys, που συνδέονται, Zyxel, τη Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-λαμπρές, κ.λπ.

 

Πληρωμή:
 

1. T/T, το γραμμάριο της Western Union, Alipay και χρημάτων θα γίνει αποδεκτό. Η γρηγορότερη πληρωμή θα σας βοηθήσει για να πάρει
τα στοιχεία νωρίτερα.
2. Οι δαπάνες τραπεζών αποστολής θα αντεχτούν από τον αποστολέα, και οι συλλέγοντας αμοιβές τραπεζών θα αντεχτούν
από το δικαιούχο.
3. Σαν αλλαγές αγοράς και διακύμανση τιμών, παρακαλώ ευγενικά πληρώστε τη διαταγή μέσα στην επιβεβαίωση διαταγής 3 ημερών μιά φορά.
 
Αποστολή:
 
1. Εάν οι εμπορικοί όροι είναι FOB Κίνα: παρακαλώ μοιραστείτε το φορτίο σας διαβιβάζοντας τις πληροφορίες πρακτόρων (προσθέστε, Attn, τηλ.) στη διαταγή China.the θα είναι στέλνει στο φορτίο σας διαβιβάζοντας τον πράκτορα μέσω SF-σαφούς.
 
2. Εάν επιλέξτε άλλους όρους και η ανάγκη στέλνει τη διαταγή στη χώρα σας, παρακαλώ μοιραστείτε παραδίδει τις πληροφορίες σε μας.
Η διαταγή μπορεί να είναι στέλνει μέσω της Fedex, DHL, TNT, UPS, EMS και ούτω καθεξής.

 

 
Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στο ενεργό καλώδιο ΚΚ 40G QSFP+ AOC οπτικών καλωδίων OM3 50/125 40G QSFP+ σε QSFP+.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365