πολλαπλού τρόπου υπαίθριος FTTA RRU BBU μπαλωμάτων οπτικών ινών dlc-DLC 5M θωρακισμένος σταθμός βάσης σκοινιού

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

5M dlc-DLC πολλαπλού τρόπου υπαίθριο FTTA RRU BBU σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης θωρακισμένο

 

Συνέλευση οπτικών καλωδίων, DLC/PC, Singlemode 9/125um (πολλαπλού τρόπου 62.5/125, 50/125), GYFJH 2A1a (LSZH), 7.0mm, 2cores, 0.03m/0.34m, 2mm, υπαίθριο προστατευμένο καλώδιο κλάδων

(ΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ) Length= 5m, 10m, 20m, 30m, 40m, 50m, 70m, 100m, 150m, 200m…

Με συνεχής ανάπτυξη της τεχνολογίας επικοινωνιών οπτικής ίνας, του εμπορικού δοκιμαστικού δικτύου 3G, των δικτύων μεγάλης τοπικής περιοχής και του οπτικού δικτύου πρόσβασης όπως η αγορά που είναι ένας συνεχής τρόπος. Ειδικά στο 3G, το 4G, και τους σταθμούς βάσης WiMax και διανεμημένη τη οπτική ίνα τεχνολογία ζουμ, οι συνελεύσεις συνδετήρων καλωδίων οπτικών ινών ODLC γίνονται γρήγορα η τυποποιημένη διεπαφή συνδετήρων.
Οι συνδετήρες οπτικών ινών DLC για τα ασύρματα τργμένα σταθμοί βάσης μακρινά (WCDMA/TD-SCDMA/WiMax/GSM) προσαρμοσμένα προϊόντα νέας γενιάς που μπορούν να είναι καλύπτουν τις απαιτήσεις προγράμματος FTTA (ίνα στην κορυφή του πύργου) για τις υπαίθριες περιβαλλοντικές συνθήκες και τους όρους δυσμενών καιρικών συνθηκών.

 

Στοιχείο
Περιγραφή
Πρότυπα
Πρότυπο καλωδίων
GYFJH-4B1/GYFJH-2B1/GYFJH-2A1
 
Πυρήνας οπτικός-καλωδίων αριθμού
2
 
Βάρος Kg/km
45.0
 
Εξωτερικό Dia. χιλ.
Φ7.0±0.2
 
Εξωτερική θήκη
υλικό
LSZH
YD/T 1113-2001
χρώμα
ΜΑΥΡΟΣ
 
πάχος
1mm
 
Σφιχτός απομονωτής
υλικό
FRP
 
Dia. χιλ.
Φ1.0±0.1
 
Υπομονάδα
Ποσότητα (PC)
2
 
Θήκη Dia.
Φ2±0.1mm
 
Υλικό & χρώμα θηκών
LSZH & κίτρινος
 
Ενισχυμένος πυρήνας
aramid ίνα
 
Μονάδα σημαδιών
Διαφέρετε ίνα Α, Β, Γ και Δ μέσα σε 10mm
GB/T 6995,2
Πυρήνας ινών
Τύπος ινών
G.652D
 
χρώμα θηκών
άσπρος
 
Υλικό θηκών
LSZH
 
Ίνα έξω-Dia για το σφιχτό στρώμα
0.90±0.05 χιλ.
 
Προδιαγραφή ινών
9/125 (G652D)
 
Επιτρεπόμενη ένταση
Βραχυπρόθεσμο ≥500N
 
Μακροπρόθεσμο ≥300N
 
να φλέγω την καθυστερώντας κατηγορία
Επιβεβαιώστε σε IEC60332-3C
 
Μίνι κάμπτοντας ακτίνα
10D
 
Εκτύπωση καλωδίων ινών
Πρότυπο καλωδίων κατασκευαστών +fiber + πρότυπο μετάδοσης καλωδίων ινών + πρότυπα +LSZH + ημερομηνία παραγωγής
 
Οικονομικά ενεργή ζωή
≥25years
 

*all τα υλικά επιβεβαιώνουν σε RoHS

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

* Προστασία IP65, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης
* Εύκολη, αξιόπιστη και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση
* Ο συνδετήρας του δευτερεύων-α είναι διπλό LC, και το δευτερεύων-β μπορεί να είναι LC, Sc ή FC
* Η δομή νημάτων εγγυάται την εμπιστευμένη σύνδεση

Εφαρμογές:

σταθμός βάσης  3G 4G χρησιμοποιούμενος
 αεροδιάστημα & υπεράσπιση
 διάγνωση εξοπλισμού
 αισθητήρας των FO
 TTA, FTTP, FTTX, WIMAX
 BBU, RRU, RRH, LTE

 
 
Αρίθμηση ινών
Διάσταση καλωδίων
χιλ.
Βάρος καλωδίων
kg/km
Εκτατός (Ν)
Συντριβή
N/100mm
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων
χιλ.
Σειρά της θερμοκρασίας
Μακροπρόθεσμος
Βραχυπρόθεσμος
Μακροπρόθεσμος
Βραχυπρόθεσμος
Δυναμικός
Στατικός
2
7.0
42.3
200
400
1100
2200
20D
10D
-30-+70
Σημείωση:
1. Όλες οι τιμές στον πίνακα, που είναι για την αναφορά μόνο, υπόκεινται στην αλλαγή χωρίς προειδοποίηση
2. Η διάσταση και το βάρος καλωδίων υπόκεινται στο μονοκατευθυντικό καλώδιο της εξωτερικής διαμέτρου 2,0
3. Το Δ είναι εξωτερική διάμετρος του στρογγυλού καλωδίου

 

 

Προδιαγραφή ινών:
Τύπος ινών
50/125,9/125
Διάμετρος πυρήνων
50 + 2,5
Μη-κυκλικότητα πυρήνων
<>
Διάμετρος επένδυσης
125.0+1.0um
Μη-κυκλικότητα επένδυσης
<>
Διάμετρος επιστρώματος
245+7
Concentricity επίστρωμα-επένδυσης λάθος
<>
Μη-κυκλικότητα επιστρώματος
<>

 

 

Προδιαγραφή Connecton
ΣΤΟΙΧΕΙΟ
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ
Τύπος συνδετήρων
DLC/UPC
Απώλεια εισαγωγής
<>
Επιστροφής απώλεια
>=35db
Τρόπος ινών
Πολλαπλού τρόπου, 50/125, ενιαίος τρόπος, 9/125
Λειτουργούν μήκος κύματος
850nm, 1300nm, 1310,1550nm
Μήκος κύματος δοκιμής
850nm, 1300nm
Επανάληψη
<>
Ανταλλαξιμότητα
<>
Διάρκεια
<>
Μήκος ινών
1m, 2m ..... οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό.
Μήκος και ανοχή
10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40C ~ +85C
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40C ~ +85C
 
Η υπηρεσία μας

1. Τιμή εργοστασίων

2. COem

3. Γρήγορη παράδοση, χαμηλό φορτίο

4. Προσαρμόστε την υπηρεσία

 


Προδιαγραφή
Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.


Χρήση

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE
 

πολλαπλού τρόπου υπαίθριος FTTA RRU BBU μπαλωμάτων οπτικών ινών dlc-DLC 5M θωρακισμένος σταθμός βάσης σκοινιούπολλαπλού τρόπου υπαίθριος FTTA RRU BBU μπαλωμάτων οπτικών ινών dlc-DLC 5M θωρακισμένος σταθμός βάσης σκοινιού
 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας 5M dlc-DLC στο πολλαπλού τρόπου υπαίθριο FTTA RRU BBU σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σταθμών βάσης θωρακισμένο.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365