QSFP-dd 850nm 100m οπτική ενότητα SR4 40G SFP πομποδεκτών συνδετήρας Mpo ΚΚ ενότητες

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

QSFP-dd 850nm 100m QSFP SR4 40G SFP συνδετήρας Mpo ΚΚ ενότητες

 

 

Αυτό το προϊόν είναι μια ενσωματωμένη ενότητα πομποδεκτών που περιέχει ένα μικρο-οπτικό συστατικό και
το υλικό ημιαγωγών, και μπορεί να εφαρμόσει την οπτικός-ηλεκτρική μετατροπή και ηλεκτρικός-οπτικός
μετατροπή. Η ενότητα σχεδιάζεται ως τέσσερις-κανάλι, pluggable, παράλληλος, πομποδέκτης QSFP+ για
ίνα-επικοινωνία 40Gbps. Κάθε κανάλι μπορεί να λειτουργήσει σε 10.3125Gbps μέχρι 100m στην ίνα OM3
ή 300m στην ίνα OM4. Και το λειτουργούν μήκος κύματος είναι 850nm. Η οπτική διεπαφή χρησιμοποιεί 12
ο συνδετήρας ινών MTP (MPO), και η ηλεκτρική διεπαφή χρησιμοποιούν έναν συνδετήρα τύπων ακρών 38 επαφών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

  •  4 πλήρης-διπλή ενότητα πομποδεκτών καναλιών
  •  μέχρι τα στοιχεία 10Gbps - συνδέσεις ανά κανάλι
  •  μέγιστο μήκος συνδέσεων 100m στην πολλαπλού τρόπου ίνα OM3 (MMF) και 300m σε OM4 MMF
  • λέιζερ και δέκτης σειράς  850nm VCSEL
  • συνδετήρας  MPO
  •  ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες
  • καυτός-pluggable QSFP+ τύπος 
  •  ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3. 3V
  •  λειτουργούσα θερμοκρασία: 0℃ σε 70℃
  •  RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)
  •  ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου (DDM)
  •  κατανάλωση ισχύος < 1="">


Εφαρμογές
√ 40GBase-SR4I Ethernet
√ Διακόπτης, δρομολογητής και HBAs
√ 4CH SDR, ΟΔΓ και QDR
√ Backplane εφαρμογή


Ρυθμιστική συμμόρφωση
Αυτό το προϊόν είναι υποχωρητικό σε 40GBASE-SR4I των προτύπων IEEE802.3ba και της προδιαγραφής sff-8436,
και παρέχει τα αξιόπιστα μακρά ζωή, τη υψηλή επίδοση, και τη συνεπή υπηρεσία.

 

Πληρωμή:
 

1. T/T, το γραμμάριο της Western Union, Alipay και χρημάτων θα γίνει αποδεκτό. Η γρηγορότερη πληρωμή θα σας βοηθήσει για να πάρει
τα στοιχεία νωρίτερα.
2. Οι δαπάνες τραπεζών αποστολής θα αντεχτούν από τον αποστολέα, και οι συλλέγοντας αμοιβές τραπεζών θα αντεχτούν
από το δικαιούχο.
3. Σαν αλλαγές αγοράς και διακύμανση τιμών, παρακαλώ ευγενικά πληρώστε τη διαταγή μέσα στην επιβεβαίωση διαταγής 3 ημερών μιά φορά.
 
Αποστολή:
 
1. Εάν οι εμπορικοί όροι είναι FOB Κίνα: παρακαλώ μοιραστείτε το φορτίο σας διαβιβάζοντας τις πληροφορίες πρακτόρων (προσθέστε, Attn, τηλ.) στη διαταγή China.the θα είναι στέλνει στο φορτίο σας διαβιβάζοντας τον πράκτορα μέσω SF-σαφούς.
 
2. Εάν επιλέξτε άλλους όρους και η ανάγκη στέλνει τη διαταγή στη χώρα σας, παρακαλώ μοιραστείτε παραδίδει τις πληροφορίες σε μας.
Η διαταγή μπορεί να είναι στέλνει μέσω της Fedex, DHL, TNT, UPS, EMS και ούτω καθεξής.

 

 
Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στο QSFP-dd 850nm 100m QSFP SR4 40G SFP συνδετήρας Mpo ΚΚ ενότητες.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365