Καλώδιο ινών CPRI lc-CPRI LC CPRI διάμετρος 7,0 χιλ. για τους πύργους τηλεπικοινωνιών/RRU

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: SOGOO
Πιστοποίηση: CE, RoHS
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: 10~15 USD
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs σε 1 αντιστατική συσκευασία, τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T Paypal Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 2000 τεμ ανά εβδομάδα

Θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο ινών CPRI lc-CPRI LC για τους πύργους τηλεπικοινωνιών/RRU

 

Κύρια χαρακτηριστικά
1) Καλά μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
2) Φλόγα - τα χαρακτηριστικά καθυστερούντω καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
3) Τα μηχανικά χαρακτηριστικά του σακακιού καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
4) Μαλακός, εύκαμπτος, νερό που εμποδίζονται, UV ανθεκτικός, εύκολος να βάλει και να συνδέσει, και με τη μεγάλη μετάδοση στοιχείων ικανότητας
5) Καλύψτε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και τους πελάτες


Παράμετροι καλωδίων

Ίνα

αρίθμηση

Καλώδιο

διάσταση

Tensile/N Συντριβή N/100mm

Ελάχιστη κάμψη

radius/mm

Σειρά

temperature/°C

Χιλ.

Πολύ

όρος

Απότομα

όρος

Πολύ

όρος

Απότομα

όρος

Δυναμικός Στατικός
4 7 200 400 1100 2200 20D 10D -20~+60

 

Προδιαγραφές συνδετήρων

Στοιχείο Παράμετρος
Συνδετήρας DLC/UPC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια ≥35dB
Τρόπος ινών Πολλαπλού τρόπου, 50/125um
Λειτουργούν μήκος κύματος 850nm, 1310nm
Μήκος κύματος δοκιμής 850nm, 1310nm
Επαναλάβετε τη δυνατότητα ≤0.1dB
Ανταλλάξτε τη δυνατότητα ≤0.2dB
Διάρκεια ≤0.2dB
Μήκος ινών 1m, 2m. Οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό
Μήκος και ανοχή 10cm
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85°C

 

Καλώδιο ινών CPRI lc-CPRI LC CPRI διάμετρος 7,0 χιλ. για τους πύργους τηλεπικοινωνιών/RRU

 

Εφαρμογή:

 

σταθμός βάσης 3G 4G Αεροδιάστημα & υπεράσπιση Διάγνωση εξοπλισμού
Αισθητήρας των FO FTTA, FTTP, FTTX WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE

 

Η υπηρεσία μας

1. Τιμή εργοστασίων

2. COem

3. Γρήγορη παράδοση, χαμηλό φορτίο

4. Προσαρμόστε την υπηρεσία

5. Συσκευασία & παράδοση
 


Προδιαγραφή
Τυποποιημένος διπλός συνδετήρας LC, που συνδέεται καλά με τον τυποποιημένο προσαρμοστή LC
Διαθέσιμος ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
IP67 προστασία, απόδειξη αλατισμένος-υδρονέφωσης, απόδειξη υγρασίας, απόδειξη σκόνης
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής/επιστροφής, σταθερή οπτική διαβίβαση.
Ελαφρύς, αδιάβροχος, dustproof, υγρασία - απόδειξη, σκληρή κατοικία μετάλλων.


Χρήση

Ευρέως χρησιμοποιημένος σε FTTA & FTTH
Χρησιμοποιημένος για το σταθμό βάσης 3G 4G
BBU, RRU, RRH, LTE

 

 

FAQ

Q: Χρονική ανοχή;
Α: 7-14 ημέρες.

Q: Είναι το δείγμα διαθέσιμο;
Α: Μπορούμε να προσφέρουμε τα δείγματα ελεύθερα με την αξία τιμολογίων λιγότερο από US$50 ανά αποστολή, αλλά σας χρειαζόμαστε για να καλύψουμε το κόστος φορτίου.

Q: Υπηρεσία cOem;
Α: Ναι, στείλετε ακριβώς το λογότυπό σας.

 

Καλώδιο ινών CPRI lc-CPRI LC CPRI διάμετρος 7,0 χιλ. για τους πύργους τηλεπικοινωνιών/RRUΚαλώδιο ινών CPRI lc-CPRI LC CPRI διάμετρος 7,0 χιλ. για τους πύργους τηλεπικοινωνιών/RRU


 

Αναμείνετε με ενδιαφέρον την έρευνά σας στο θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο ινών CPRI lc-CPRI LC για τους πύργους τηλεπικοινωνιών/RRU.

Στοιχεία επικοινωνίας
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365